Продавец ТМ "Комфорт" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
164 отзыва
+380673826015
+380 (67) 382-60-15
ТМ "Комфорт"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Раунди сауни: скільки раундів для сауни оптимальні?

Раунди сауни: скільки раундів для сауни оптимальні?

Сауна дає багато корисних переваг для здоров'я, але лише в тому випадку, якщо ви вмієте правильно ними користуватися. Якщо ви тільки починаєте мандрівку банний світ, у вас, мабуть, є більше запитань, ніж відповідей. Одне з таких питань - скільки турів для сауни є оптимальними для вашого здоров’я?

Це залежить від того, скільки днів на тиждень ви використовуєте сауну. Якщо ви відвідуєте сауну 1-2 рази на тиждень, 3-4 раунди є оптимальними для отримання всієї користі для здоров'я від банних процедур. Якщо ви відвідуєте банний комплекс 2-3 рази на тиждень, вам слід зменшити до 1-3 раундів. Більше 3 разів на тиждень - рекомендується лише 1 раунд.

Загалом, спостерігайте за собою і за тим, як ви себе почуваєте. Не намагайтеся занадто сильно натискати на себе. Це не марафон, головне – отримувати задоволення, фізичне та моральне.


Як повинен проходити кожен раунд?

Раунд 1: перший тур призначений лише для розминки. Не затримайтеся довго. 5-7 хвилин є оптимальним часом.

Раунд 2: другий раунд – нагріти тіло трохи більше і згодом використовувати холодний душ.

Раунд 3: третій тур повинен бути найбільш інтенсивним, сильне потовиділення, закінчувати варто холодним душем.

Раунд 4: у фінальному раунді рясний піт, найкращий час для розминки м’язів, догляду за шкірою. Наостанок холодний душ.

Примітка. Робіть перерву між кожним раундом, щоб розслабитися, пийте воду або чай.

 

Чи можна ходити в сауну два рази на день?

Досвідченні любителі бані та сауни не рекомендують використовувати сауну більше одного разу на день. Сауна чимало напружує ваш організм, тому для відновлення потрібен відпочинок. Якщо ви ходите більше одного разу на день, ви збільшуєте шанси на зневоднення або теплові удари.

Другие статьи